logo

کمی درباره ما

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌افزاری ایزی اپ ، پیاده سازی و طراحی و تولید برنامه های موبایل می باشد. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا ازتکنولوژی‌های روز دنیا ، در محصولات خود استفاده کنیم. ایمان‌داریم، در این راه پرفرازونشیب، آنچه می‌تواند تضمین‌کننده‌ی بقاء و رشد گروه نرم افزاری ایزی اپ باشد، رعایت اصل صداقت، اعتماد متقابل می باشد که عمیقاً امیدواریم در سایه توکل بر خداوند متعال و با بهره‌گیری از سرمایه‌ی انسانی متعهد، متخصص، خلاق و کارآمد به این امر مهم دست خواهیم یافت برنامه ساز تلفن همراه ایزی اپ حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبا محور است و تمام سعی ما بر این خواهد بود که مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم که به لطف خداوند در چند ماه اخیر این تفکر به یک واقعیت تبدیل شده است (((گروه نرم افزاری ایزی اپ با 10 سال کار در زمینه های مختلف نرم افزاری)))
hello@youremail.com
09151106966

فروش بالای گوشی های نوکیا ؛ بازگشت یک اسطوره

فروش بالای گوشی های نوکیا ؛ بازگشت یک اسطوره

فروش بالای گوشی های نوکیا ؛ بازگشت یک اسطوره

گوشی های نوکیا

گوشی های نوکیا

شرکت HMD به تازگی اعلام کرده است که حدود ۷۰ میلیون گوشی نوکیا طی ۲ سال گذشته فروخته است. این شرکت در اول دسامبر ۲۰۱۶ در فنلاند تاسیس شد و حق انحصاری استفاده از برند نوکیا را به مدت ۱۰ سال از مایکروسافت موبایل خریداری کرد.
مشتریان میلیونی نوکیا از چه قشری بودند؟

این شرکت حدود یک ماه پس از تاسیس تا کنون حدود ۷۰ میلیون گوشی با نام تجاری نوکیا فروخته است. توجه داشته باشید که این رقم شامل فروش هم گوشی های هوشمند اندرویدی و هم گوشی های جدید این شرکت است. جالب است که از این ۷۰ میلیون، ۵۶ میلیون گوشی به جنس مذکر با محدوده سنی بالای ۳۵ سال فروخته شده است که احتمالا به دلیل سن شان با نام نوکیا آشنایی بیشتری داشتند. شرکت HMD در تلاش است تا پروموشن هایی را بر ترغیب مخاطبان زیر ۲۰ سال نیز ارائه کند. تمرکز این شرکت در آینده عرضه و فروش تعداد بیشتر گوشی برای محدوده سنی ۲۰ تا ۳۵ ساله است.
دلیل فروش بالای گوشی های نوکیا چه بود؟

همچنین یکی از دلایل موفقیت ذکر شده و فروش بالای گوشی های نوکیا طی این دو سال از جانب شرکت قیمت ارزان دستگاه های میان رده بوده که مورد توجه تر از پرچمداران این شرکت واقع شده است. به نظر می رسد که نوکیا ۸ سیروکو نتوانست انتظارات را در حد میان رده های این برند هم از جانب مشتریان و هم خود شرکت برآورده کند. نوکیا هنوز صحبتی در مورد عرضه نوکیا ۹ نکرده است اما اخیرا گوشی نوکیا ۸.۱ خود را رونمایی کرده است.دلیل فروش بالای گوشی های نوکیا چه بود؟
محبوب ترین گوشی های فروخته شده چه مدل هایی بودند؟

محبوب ترین گوشی های نوکیا که فروش رفتند در بازه قیمتی ۳۰۰ تا ۴۰۰ یورو بودند. نوکیا ۶.۱ یکی از پر فروش ترین گوشی های نوکیا در سطح جهان شد. اگر چه این ادعا احتمالا با قیمت گذاری این گوشی و بازارهایی که در حال حاضر در آنها فروخته می شود، مرتبط است. علاوه بر این، نوکیا اعلام کرد که گوشی های مدل نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۳.۱ نیز در میان کاربران خصوصا آلمان به شدت محبوب بوده اند.
رشد خوب نوکیا

در مدت کوتاهی که از فعالیت HMD می گذرد، این شرکت موفقیت های بسیاری را به دست آورده و رشد بسیار خوبی را در بازار تجربه کرده است، تا جایی که نوکیا اکنون در لیست ۵ شرکت برتر فروشنده گوشی های موبایل در اروپا قرار گرفته است. آیا شما تا کنون گوشی نوکیا داشته اید و از آن راضی بودید؟ اگر بخواهید گوشی جدیدی برای خود انتخاب کنید، آیا این برند یکی از انتخاب های شما خواهد بود؟

بازاریابی و فروش (مشاوره کسب و کار)

آفتاب اپس – طراحی سایت با بروز ترین متدد

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب

برنامه ساز موبایلی ایزی اپ|به سادگی به سازید(ساخت  انواع برنامه های موبایلی)

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

+ twenty seven = thirty six