logo

کمی درباره ما

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌افزاری ایزی اپ ، پیاده سازی و طراحی و تولید برنامه های موبایل می باشد. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا ازتکنولوژی‌های روز دنیا ، در محصولات خود استفاده کنیم. ایمان‌داریم، در این راه پرفرازونشیب، آنچه می‌تواند تضمین‌کننده‌ی بقاء و رشد گروه نرم افزاری ایزی اپ باشد، رعایت اصل صداقت، اعتماد متقابل می باشد که عمیقاً امیدواریم در سایه توکل بر خداوند متعال و با بهره‌گیری از سرمایه‌ی انسانی متعهد، متخصص، خلاق و کارآمد به این امر مهم دست خواهیم یافت برنامه ساز تلفن همراه ایزی اپ حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبا محور است و تمام سعی ما بر این خواهد بود که مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم که به لطف خداوند در چند ماه اخیر این تفکر به یک واقعیت تبدیل شده است (((گروه نرم افزاری ایزی اپ با 10 سال کار در زمینه های مختلف نرم افزاری)))
hello@youremail.com
09151106966
 

چرا ایزی ا‍ پ؟

توضیحات بیشتر

چرا ایزی ا‍‍‍ پ؟

نکات برجسته برنامه ساز ایزی اپ نسبت به سایر برنامه ها
۱- هر آنچه که در ذهن دارید را فقط با چند کلیک و بدون برنامه نویسی و دانش فنی به برنامه های پرطرفدار موبایل تبدیل کنید.
۲- در عرض کمتر از ۵ دقیقه شما می توانید برنامه های موبایل با کیفیت و ظاهر عالی متناسب با برند (سازمان ، شرکت ، موسسه و …) خود تولید کنید.
۳- سهولت کار با برنامه ساز ایزی اپ از آب خوردن آسانتر است و دیگر نیاز به صرف زمان و هزینه بالا برای کلاس های آموزشی یا استخدام برنامه نویس نخواهید داشت.
۴- با هزینه پایین و لایسنس مادام العمر با ساخت بی نهایت برنامه های اندرویدی ، مشتریان و کاربران خود را حیرت زده کنید.
۵- طراحی پوسته ظاهری نرم افزار با استفاده از جدیدترین مفاهیم طراحی و استاندارد های جهانی بصورت کاملا حرفه ای ، پویا ، زیبا ، کارا ، جذاب با پشتیبانی از رابط های کاربری سنتی و مدرن.
۶- ساختار ماژولار ایزی اپ و کدنویسی اصولی و بهینه ، این امکان را فراهم می کند تا تمام نیازها و خواسته های جدید کاربران را براساس تکنولوژی های روز فراهم کند.
۷- تمامی امکانات برنامه ساز ایزی اپ توسط مدیر سیستم قابل کنترل می باشد حتی امکانات جزیی در برنامه ساز
۸- ساخت نامحدود فهرست بصورت تو در تو.
۹- دارای جستجوی فوق العاده قوی و سریع.
۱۰- ساده بودن بیش از حد ورودی اطلاعات و ویرایش آن در برنامه ساز ایزی اپ.
۱۱- پشتیبانی، بروزرسانی و توسعه نرم افزار برنامه ساز ایزی اپ بطور منظم.
۱۲- به راحتی معرفی محصولات ، معرفی سایت ، ساخت رزومه کاری و تجاری ، برنامه های آموزشی برای مشتریان و کاربران تلفن همراه ، ساخت گالری تصویر از کار و حرفه خود ، تولید چکیده های پژوهشی و تحقیقاتی ، مقالات و … را انجام دهید.
۱۳- مهم نیست خروجی برنامه ساز ایزی اپ را روی یک گوشی کوچک و یا روی یک تبلت بزرگ نصب کنید زیرا برنامه طوری بهینه شده است که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها (تلفن همراه ، تبلت) به صورت مناسب اجرا شده و ایجاد کننده یک حس خوب و کاربر پسند برای کاربران باشد.
۱۴- ایجاد تاثیر بسزا در رونق و کسب کار شما
۱۵- سعی بر آن داشته ایم نرم افزارهایی طراحی و تولید کنیم که حداکثر کاربرد روزانه را برای کاربران داشته باشد.