logo

کمی درباره ما

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌افزاری ایزی اپ ، پیاده سازی و طراحی و تولید برنامه های موبایل می باشد. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا ازتکنولوژی‌های روز دنیا ، در محصولات خود استفاده کنیم. ایمان‌داریم، در این راه پرفرازونشیب، آنچه می‌تواند تضمین‌کننده‌ی بقاء و رشد گروه نرم افزاری ایزی اپ باشد، رعایت اصل صداقت، اعتماد متقابل می باشد که عمیقاً امیدواریم در سایه توکل بر خداوند متعال و با بهره‌گیری از سرمایه‌ی انسانی متعهد، متخصص، خلاق و کارآمد به این امر مهم دست خواهیم یافت برنامه ساز تلفن همراه ایزی اپ حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبا محور است و تمام سعی ما بر این خواهد بود که مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم که به لطف خداوند در چند ماه اخیر این تفکر به یک واقعیت تبدیل شده است (((گروه نرم افزاری ایزی اپ با 10 سال کار در زمینه های مختلف نرم افزاری)))
hello@youremail.com
09151106966
 

پرسش و پاسخ

تمام سولاتی که ممکن است برای شما به وجود آمده یاشد

ایزی اپ پاسخگو به نیاز های عمومی وتخصصی!

سولات متداول کاربران ایزی اپ

برنامه ساز موبایلی ایزی چگونه کار می کند؟

گروه نرم افزاری ایزی اپ این برنامه را طوری  پیاده سازی  کرده اند که شامل یک سری امکانات  فوق العاده می باشد که فقط بار قراردادن محتوا و تعریف تم، برنامه دلخواه موبایلی تان را در کمتر از ۵ دقیقه تولید کنید.

من تخصصی در برنامه نویسی موبایل ندارم آیا از برنامه ساز تلفن همراه ایزی می توانم استفاده کنم؟

سهولت کار با برنامه ساز ایزی اپ از آب خوردن آسانتر است و دیگر نیاز به صرف زمان و هزینه بالا برای کلاس های آموزشی  یا استخدام برنامه نویس نخواهید داشت با مطالعه راهنما یا با تماس تلفنی به راحتی با آن کار می کنید و برنامه موبایلی می سازید.

آیا در برنامه ساز ایزی اپ محدودیت در ساخت برنامه دارد؟

در برنامه ساز موبایل ایزی اپ شما می توانید بی نهایت برنامه بسازید و در آن هیچگونه محدودیت در دسته و زیر دسته حتی محدودیت زمانی هم ندارد(با هزینه مناسب و لایسنس مادام العمر با ساخت بی نهایت برنامه های اندرویدی ، مشتریان و کاربران خود را حیرت زده کنید)

با برنامه ساز موبایلی ایزی اپ چه اپلیکیشن هایی می توانیم بسازیم؟

با برنامه ساز تلفن همراه ایزی انواع برنامه های چند رسانه ای (برنامه های مذهبی و فرهنگی ، برنامه های اطلاع رسانی ، کتابخانه های همراه ، برنامه های آموزشی ، کاتالوگ های تبلیغاتی ، برنامه های کاربردی و ...) را می توانیم بسازیم.

آیا در برنامه ساز ایزی اپ می توانیم در محتوا آن عکس قرار دهیم؟

یکی از امکانات قدرتمند برنامه سازهوشمند ایزی اپ درج عکس ، فیلم ، صوت ، شماره تماس، پیامک ، ایمیل و ... در محتوا می باشد.

آیا نصب برنامه ساز ایزی اپ آسان است ؟

با توجه به اینکه مجموعه ما سابقه طولانی در برنامه نویسی موبایل دارد و تمام هدف ما ارائه نرم افزاری بوده که نصب آسان و کار کردن با آن مثل آب خوردن باشد.(با راهنمای کامل)

آیا با ایزی اپ می توانیم برنامه های تبلیغاتی بسازیم؟

بله از آنجائیکه در برنامه ساز ایزی می توانیم عکس و فیلم و... در محتوا بکارببریم و می توانید از گالری فیلم و عکس و صوت هم استفاده کنید و از لحاظ اسکین پذیر هم فوق العاده قوی می باشد طوری که هر کارتان با کار بعدی تفاوت دارد

برنامه مدیریت ایزی اپ چگونه است؟

ساختار ماژولار ایزی اپ و کدنویسی اصولی و بهینه ، این امکان را فراهم می کند تا تمام نیازها و خواسته های جدید کاربران را براساس تکنولوژی های روز فراهم کند و تمامی امکانات برنامه ساز ایزی اپ توسط مدیر سیستم قابل کنترل می باشد حتی امکانات جزیی در برنامه ساز

با ایزی اپ چه اسکین های می توانیم بسازیم؟

از آنجائیکه در برنامه ساز ایزی اپ از جدیدترین مفاهیم طراحی و استاندارد های جهانی استفاده شده است شما می توانید هرگونه تم سنتی و مدرن را بسازید.

برنامه موبایلی ایزی اپ چه خصوصیاتی رادارد؟

امکانات موبایلی ایزی اپ :

اشتراک گذاری محتوا
کپی در حافظه
ذخیره محتوا
حرکت سریع بین خطوط
تغییر نحوه نمایش محتوا
پشتیبانی از رزولوشن ۲۴۰ در ۳۲۰ پیکسل تا ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل
پشتیبانی از متون فارسی، عربی، انگلیسی بصورت تراز بندی شده
پشتیبانی از اندروید ۴، ۵و ۶
فشرده سازی حداکثری بانک اطلاعاتی جهت کاهش حجم برنامه
و بسیاری امکانات متنوع دیگر....

آیا با برنامه ساز ایزی اپ می توانم یک کسب وکار جدید بکنم؟

بله برنامه ساز ایزی اپ پاسخگو به نیازهای عمومی و تخصصی شما می باشد و می توانید انواع برنامه های مختلف برای مکان های ذیل تولید کنید.

سازمانها ، ادارات و نهادهای دولتی ، بانک ها ، موسسات آموزشی و فرهنگی ، هتل ها ، موسسات مذهبی ، شرکت های تبلیغاتی ، مساجد و اماکن مذهبی ، دانشگاه ها و مدارس ، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی ، فدراسیون ها وهیئت های ورزشی ، مراکز تفریحی ، سینما ها و ...

تفاوت برنامه ساز موبایل ایزی اپ با محتواساز پارسه در چیست؟

محتواساز تحت موبایل پارسه محصول تولید شده آفتاب در ۷ سال قبل بوده و یکسری محدودیت ها در آن وجود دارد.
ولی برنامه ساز تحت موبایل ایزی اپ در آخر سال ۹۳ به اتمام رسیده و در حال برروز رسانی می باشد.
نیازها و پیشنهادات کاربران که در محتواساز پارسه امکان پذیر نبوده در ایزی اپ آورده شده است و تمام سعی و تلاش ایزی اپ و آفتاب بر این بوده که تا حد ممکن تمامی نیازهای مشتریان را براساس متد های روز دنیا طراحی و پیاده سازی کند. و هر گونه امکان سفارشی را می توان به برنامه ساز قدرتمند ایزی اپ اضافه کرد.

من یک ناشر هستم آیا با برنامه شما امکان قفل گذاری بر روی کتاب وجود دارد؟

بله امکان قفل گذاری روی تمامی کتابها با کد منحصر به فرد وجود دارد. برنامه ساز هوشمند تلفن همراه ایزی اپ از پنل قفل گذاری(تحت وب) فوق العاده عالی برخودار است.

چه تفاوتی بین اسکین پذیری برنامه ساز ایزی اپ با محتواساز پارسه وجود دارد؟

اسکین پذیری برنامه ساز ایزی اپ تفاوت زیادی با محتواساز پارسه دارد.
۱- با برنامه ساز ایزی اپ کاربر می توان هر گونه برنامه گرافیکی طراحی کند و با تمامی برنامه های موجود در بازار رقابت کند ولی محتواساز پارسه و دیگر محتواساز ها از چارچوب خاص پیروی می کنند که همین عامل باعث می شود که نتوان با برنامه های گرافیگی رقابت کنند.
۲- در برنامه ساز ، پشتیبانی از رزولوشن ۲۴۰ در ۳۲۰ پیکسل تا ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل صورت می گیرید.ولی در پارسه ، پشتیبانی از رزولوشن ۱۶۰*۱۶۰ تا ۶۴۰*۳۶۰ پیکسل
۳- و ...

آیا برنامه های تولید شده با برنامه ساز تلفن ایزی اپ را می توان در کافه بازار گذاشت؟

بله برنامه تولید شده با برنامه ساز ایزی اپ(نسخه محتواساز) را می توان در کافه بازار گذاشت برنامه ساز ایزی اپ قوانین کافه بازار را رعایت کرده است .
برنامه ساز ایزی اپ علاوه بر کافه بازار در مارکت های آندرویدی دیگر قابل اجرا است.
۱- فروشگاه کافه بازار cafebazaar.ir
۲- فروشگاه مایکت myket.ir
۳- فروشگاه کندو asr24.com
۴- فروشگاه ایران اپس iranapps.ir
۵- فروشگاه پلازا plazza.ir

تماس با ما

آدرس : مشهد – بین خیابان صاحب الزمان ۱و ۳ پلاک ۹۴

مستندات

نمونه کار ها

پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی تلفنی، ایمیلی و آنلاین

ساعات کاری

۹ صبح الی۱۷ بعد از ظهر شنبه تا چهار شنبه